Vířivka

přináší nejen fyzickou úlevu (uleví ztuhlým zádům a krku, prokrví a masíruje kůži), ale také psychikou úlevu (jako mávnutím proutku odplaví nahromaděný stres). Vířivka podporuje tvorbu endorfinu neboli hormonu štěstí, který tiší bolest, působí relaxačně a přináší dobrou náladu. 

Na terase v zahraním domku je pro Vás připravena vířivka. 

Uvolněte tělo i mysl a nechte se masírovat vodním proudem, který přichází ze 120 vzduchových masážních trysek. Do vířivky ve tvaru osmiúhelníku s vnitřním průměrem 1,68 metru se vejde najednou až čtyři osoby

Pomocí dodávaného dálkového ovládání si můžete pohodlně upravovat nastavení teploty, aby vám ve vodě bylo příjemně po celý den. Vířivka zvládne vodu ohřívat či chladit rychlostí zhruba 1 až 2°C za hodinu na max.teplotu 40°C

Jak působí mořská sůl na náš organismus?

Mořská voda obsahuje mnoho minerálů a dalších prvků, které pozitivně působí na lidský organismus. Jde například o sodík, hořčík, železo, jód, vápník a další. Nebojte, slanou vodu nemusíte pít, látky do těla pronikají přes pokožku. Koupel v mořské soli pomáhá uvolnit svaly, zmírnit bolest kloubů a podporuje oběhový systém. Vlhkost a výpary ze slané vody pročišťují dýchací cesty. Zřejmým benefitem, který pocítíte okamžitě, je uvolnění nervového napětí díky příjemné relaxaci, ať už u moře, nebo v domácí solné lázni.

Kromě pozitivních vlivů na náš organismus působí slaná voda na tělo i zvenku - je antibakteriální a pomáhá s hojením ran a regenerací kůže. Proto jsou pobyty u moře a solné lázně doporučovány lidem s kožními potížemi. Ženy ocení vliv mořské soli na kvalitu kůže. Pokožka je po slané koupeli mladistvá a hebká, protože se díky soli lépe prokrvuje.